Główne trędy w modzie na sezon wiosna-lato.

admin 05/11/2021

Główne trędy w modzie na sezon wiosna-lato.

Sylwetki w stylu Diora. Ołówkowe spódnice będą aktualne teraz nie tylko w burze – nadają kobiecości każdemu obrazowi niewiasty. Jednak, aby taki szczegół wyglądał nowoczesne, trzeba połączyć z butami bez obcasów – drewniaki, eleganckie baleriny, a może nawet buty będą udanym wariantem.

Styl Safari. Kombinezony i sukienki z prostymi ściętymi rękawami, lekko rozkloszowanymi spódnicami lub spodenkami to kolejny modny trend na 2022 rok.

Kwiatowe wydruki. Romantyczny styl nigdy nie jest przestarzały, ale w najnowszych kolekcjach projektantów jest szczególnie wyraźny.

Komfort i praktyczność. W ciągu dnia rzadko można spotkać kobietę na szpilkach, w eleganckim stroju i z delikatnym makijażem. Rytm współczesnego życia zmuszą nas do priorytetowego traktowania wygody. Projektanci pokazali, jak uczynić stylowy nawet najprostszy obraz: chodzi o właściwe połączenie kolorów i nietypowych sylwetek. Spodnie z dzianiny lub wąskie spodnie, obcisłe bluzki i swetry, trampki i plecaki są modne.

Luźne płaszcze, bluzki i sukienki czasami podkreślają figurę lepiej niż modele ciasno pasujące.

Haft. Ten element często znajduje się na ostatnich wystawach i odnosi się do stylu etnicznego. Jednak w połączeniu z bardzo nowoczesnymi stylami lub eleganckimi klasykami hafty są odbierane w inny sposób. Często odnosi się do stylu retro i jest ważnym punktem w najsurowszym znaczeniu.

Nagie ramiona. To może być swetry jako nawykowe wzorce, koszule i bluzki, ramiona których są opuszczone w dół lub wciąż zyskuje popularność ekstrawagancki styl – bluzki zapięte, z nacięciami na linii barków.

Projektanci zaprezentowali ogromny wybór jeansów – spodnie, kombinezony, sukienki, kurtki. Szczególną uwagę przywiązuje się do koszul i kamizelek. Jeśli chcesz wyglądać oryginalnie, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Kolor metaliczny, cyrkonie i cekiny będą idealnym rozwiązaniem przy wyborze sukni na wyjście. Jeśli jednak zdecydujesz na tak nowoczesny wygląd, sylwetka powinna być tak prosta, jak to tylko możliwe.

Czerwony kolor. Prezentowane są w połączeniu z innymi kolorami i jako podstawowy kolor. Ponownie modne lakierowane skórzane płaszcze przeciwdeszczowe w kolorze czerwonym i jasne monofoniczne sukienki. Jeśli takie chwytliwe obrazy nie są w twoim stylu, możesz założyć czerwone buty lub torebkę.