MODNE WÓZKI DZIECIĘCE DLA NOWORODKÓW

Wybór wózka dziecięcego jest pożądany przede wszystkim dlatego, że w pierwszym roku życia dziecka będzie on jego głównym środkiem transportu. W ciągu ostatnich kilku lat sytuacja na rynku zmieniła się diametralnie, pojawił się ogromny asortyment stylowych wózków dziecięcych różnych typów światowych marek.

ZAKUPY
24. Sep 2018
348 wyświetleń
MODNE WÓZKI DZIECIĘCE DLA NOWORODKÓW

Wybór wózka dziecięcego jest pożądany przede wszystkim dlatego, że w pierwszym roku życia dziecka będzie on jego głównym środkiem transportu. W ciągu ostatnich kilku lat sytuacja na rynku zmieniła się diametralnie, pojawił się ogromny asortyment stylowych wózków dziecięcych różnych typów światowych marek.

Modele różnią się wzornictwem, kategorią cenową, kolorami i innymi cechami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze środka do przemieszczania dziecka. Jednym z najważniejszych kryteriów, na które muszą koniecznie zwrócić klienty, jest bezpieczeństwo stylowego wózka dziecięcego. Wszystkie mocowania konstrukcji muszą być wykonane z materiałów o wysokiej jakości, co jest ważne, aby uniknąć zerwania kół i innych ważnych elementów. Ponadto markowe wózki muszą być łatwe w obsłudze zarówno dla rodziców, jak i ich dzieci.

Stylowe wózki dla chłopców aktualności

Nowoczesne wózki dla chłopców różnią się różnymi dodatkowymi funkcjami. Na przykład, kołyska łatwo zmienia się w fotel. Istnieją również modele, które umożliwiają dodanie wózka lub kołyski dla drugiego dziecka.

Kolejną cechą są liczne akcesoria do tworzenia modnego wizerunku transportu dzieci. Oprócz już znanych dodatków do dowolnego wózka - płaszcz i torby, można kupić w ramach przygotowań do gorącego lata, specjalny parasol od palącego słońca w lecie, moskitiera na brzydkie owady lub dodatkowego kaptura, co osłonie bobasa w mroźną zimą, albo uzyskać wygodny rękaw dla ciepła rąk matki.

Wózki dziecięce dla dziewcząt

Ci, którzy chcą być w trendzie i wybrać się na spacer z maksymalnym komfortem, będą zadowolone z nowego rozważania projektantami mody – wózkiem - transformerom. Na grzbiecie mody dzisiaj model „3-w-1” , który obejmuje nie tylko podstawkę oraz opcję przyjemność, ale i fotelik samochodowy.

Coraz bardziej popularny jest transport funkcjonalny. Taki wózek łatwo zamienia się z krzesełka na kołyskę, a z kołyski na fotelik samochodowy. Coraz więcej fanów na stosowanie w wózkach materiałów przyjaznych dla środowiska. Przede wszystkim chodzi o zastosowanie oddychającej tkaniny bez impregnacji, z której wykonana jest osłona i kaptur. Cóż, dziecięcy materac wypełniony hipoalergicznym końskim włosem lub włóknem kokosowym, również ma znaczenie dla zdrowia dziecka. Miękki ruch dziecięcego wózka terenowego to kolejny niewątpliwie modny trend w tym sezonie. Aby dziecko mogło swobodnie podróżować leśnymi i polnymi ścieżkami, stosuje się nadmuchiwane gumowe koła o dużej średnicy.

Cóż, jaki fashionista może żyć bez stylowych akcesoriów? Uzupełniają obraz mody ciepłe rękawice dla rąk lub eleganckim rękawem noszonych bezpośrednio na rączce wózka, a w czasie upałów - Light-headed parasolem, niezawodnie chroni maluszków na palącym słońcu. Przyciągnięcie uwagi w tłumie pomoże i niezwykłe kolory wózka.

Wózki dla dzieci – nowości

Wiele osób decyduje się kupić osobny wózek na letnie spacery, ponieważ transformery ważą za dużo. Oryginalnym rozwiązaniem jest również wózek elektryczny, który pozwala pokonywać przeszkody bez udziału rodziców. Napęd elektryczny to specjalny system, który sprawia, że wózek porusza się automatycznie. Koszt takich wózków jest dość wysoki, ale producenci są pewni przyszłości tych wózków, ponieważ są bardzo zwrotne i wygodne. Elektryczne wózki mają kilka biegów, które są bardzo łatwe do przełączenia. Aby to zrobić, po prostu przesuń dźwignię do żądanej pozycji. Napęd elektryczny działa na bateriach. Czas działania takiego mechanizmu bez doładowania wynosi około dwóch godzin.

Unikalne systemy składane dla wózków to kolejny trend mody, który jest starannie wykorzystywany przez różnych producentów transportu dziecięcego. W poszukiwaniu idealnego systemu, wygodnego dla rodziców, doświadczeni projektanci produkują niesamowite próbki myśli technicznej, które w niektórych przypadkach są opatentowane. Na przykład w ostatnich latach zaczęły pojawiać się wózki, które są skladane automatycznie przez naciśnięcie jednego przycisku. Nie musisz szarpać pedałów, podnosić ciasnych dźwigni - bardzo wygodna opcja dla rodziców!

Komentarze

Nie dodano żadnych komentarzy do tego posta

Dodaj nowy komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać nowy komentarz
Bloger
Kategorie
POZOSTAŁE
Inne tematy
WYDARZENIA
Co słychać.
ZMIANY
Jakie zaszły zmiany w serwisie.
AKTUALNOŚCI
Nowe informacje.
ZAKUPY
Co jest na topie.
Ostatnio skomentowałem