MODNE TOREBKI WIOSNA-LATO: 12 GŁÓWNYCH TRENDÓW

Nadal nie odbył się ani jeden tydzień mody bez kolekcji, w których nie byłoby głównego atrybutu damskiej garderoby. Zbadaliśmy kolekcję w 2018 wiodących na świecie marek i są skłonni powiedzieć, co z torebek będą modne wiosną i latem.

ZAKUPY
23. Sep 2018
15 wyświetleń
MODNE TOREBKI WIOSNA-LATO: 12 GŁÓWNYCH TRENDÓW

Nadal nie odbył się ani jeden tydzień mody bez kolekcji, w których nie byłoby głównego atrybutu damskiej garderoby. Zbadaliśmy kolekcję wiodących na świecie marek i są skłonni powiedzieć, co z torebek będą modne wiosną i latem 2018. Natychmiast możemy powiedzieć, że w ciepłym sezonie jest wiele do wyboru i eksperymentów:

Torebki w kolorze złotym ze złotych elementów dekoracyjnych;

Torebki w postaci małych walizek lub kufrów;

Torebki o wielkich rozmiarach ( Maxisize);

Torebki do przenoszenia w dłoni;

Modele o niezwykłym kroju i ciekawych elementach dekoracyjnych;

Modele wiklinowe;

Torebki z frędzlami;

Torebki ze sztucznego futra;

Torebki w paski i klatkę;

Torebki na pasek;

Torebki mini;

Modele okrągłe i półokrągłe.

A teraz w kolejności i bardziej szczegółowo. Warto powiedzieć, że prawie wszystkie prezentowane modele torebek w sezonie wiosna-lato są całkowicie do noszenia. Co więcej, bardzo wielu z nich sprawia, że nawet nudny obraz zaczyna być interesującym i atrakcyjnym.

Modne torebki wiosna-lato: nie całe złoto, które błyszczy

Wielu projektantów w swoich kolekcjach wiosenno-letnich uzupełniają obraz torby złotym połyskiem, haftowane złotymi nićmi i z złotymi szczegółami, na przykład, w postaci dużych łańcuchów i klamek.

Torby-walizki - trend wiosenno-letni

W nadchodzącym ciepłym sezonie przygotujcie się do noszenia toreb o wyraźnych geometrycznych kształtach, ozdobionych kryształkami, guzikami, wytłoczeniami i geometrycznym nadrukiem.

Wielki statek to świetny żaglowiec, a modne torby to maxisize wiosna-lato

Duży, wygodny, praktyczny - nie worek, ale marzenie, szczególnie na lato. Model bez dna jest idealny dla matek z dziecmi, dziewcząt sportowych, podróżników i miłośników dużych toreb.

Torebki mini - modny wariant na sezon wiosna-lato

Dokładnym przeciwieństwem poprzednich modeli są bardzo małe torebki na łańcuchu lub małe sprzęgła do noszenia w dłoni. Niektóre modele są tak mikroskopijne, że zmieści się tam tylko szminka i lustro.

Modele ekofrendli - modne plecione torebki wiosna-lato

W pełni tkane modele, bardziej przypominające torby plażowe, modele z tkanymi rączkami, podobne do koszy z owocami, tkane sprzęgła i torby na talię. Między wszystkim, te torby są dość wytrwałe, a wiele modeli nadaje się nie tylko do noszenia na plaży.

Modne torebki z frędzlami

Ten element wystroju dosłownie przyćmił głowy projektantów i stworzyli torby z frędzlami. Nie kłócimy się - wyglądają niesamowicie i bardzo zabawnie.

Torby z futra na wiosnę i lato

Mamy nadzieję że futro jest sztuczne. Torby okazały się bardzo urocze i niezwykłe, choć lepiej pasują do okresu zimowego.

Torebki z nadrukiem geometrycznym - w paski i klatkę

Rysunek geometryczny w ogóle nie zdaje pozycji i nadal zdobywa podium. Tu i w wiosenno-letnie kolekcje pasków i kwadracików znowu dużo.

Torby i paski

Są to modele, które można nosić w pasie i modele, które są również paskiem. Większość toreb na pasek może być noszona w życiu codziennym, łącząc się z jasnymi letnimi strojami.

Okrągłe i półokrągłe modele toreb

Jest to torba w stylu retro i modne modele z kolcami i metalowymi, okrągłymi detalami, cienkimi jak naleśnik i trójwymiarowymi.

Modele torebek "nonformat" wiosna-lato

Na koniec proponujemy zobaczyć ciekawe i nietypowe modele toreb sezonu wiosenno-letniego 2018, które umieściliśmy w dziale "nieformatowym", ale w rzeczywistości każda z tych toreb ma prawo żyć w swojej garderobie . Czasami warto eksperymentować i wybierać rzeczy, które nie pasują do twojego zwykłego formatu.

Komentarze

Nie dodano żadnych komentarzy do tego posta

Dodaj nowy komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać nowy komentarz