MODNE TOREBKI WIOSNA-LATO: 12 GŁÓWNYCH TRENDÓW

Nadal nie odbył się ani jeden tydzień mody bez kolekcji, w których nie byłoby głównego atrybutu damskiej garderoby. Zbadaliśmy kolekcję w 2018 wiodących na świecie marek i są skłonni powiedzieć, co z torebek będą modne wiosną i latem.

ZAKUPY
23. Sep 2018
90 wyświetleń
MODNE TOREBKI WIOSNA-LATO: 12 GŁÓWNYCH TRENDÓW

Nadal nie odbył się ani jeden tydzień mody bez kolekcji, w których nie byłoby głównego atrybutu damskiej garderoby. Zbadaliśmy kolekcję wiodących na świecie marek i są skłonni powiedzieć, co z torebek będą modne wiosną i latem 2018. Natychmiast możemy powiedzieć, że w ciepłym sezonie jest wiele do wyboru i eksperymentów:

Torebki w kolorze złotym ze złotych elementów dekoracyjnych;

Torebki w postaci małych walizek lub kufrów;

Torebki o wielkich rozmiarach ( Maxisize);

Torebki do przenoszenia w dłoni;

Modele o niezwykłym kroju i ciekawych elementach dekoracyjnych;

Modele wiklinowe;

Torebki z frędzlami;

Torebki ze sztucznego futra;

Torebki w paski i klatkę;

Torebki na pasek;

Torebki mini;

Modele okrągłe i półokrągłe.

A teraz w kolejności i bardziej szczegółowo. Warto powiedzieć, że prawie wszystkie prezentowane modele torebek w sezonie wiosna-lato są całkowicie do noszenia. Co więcej, bardzo wielu z nich sprawia, że nawet nudny obraz zaczyna być interesującym i atrakcyjnym.

Modne torebki wiosna-lato: nie całe złoto, które błyszczy

Wielu projektantów w swoich kolekcjach wiosenno-letnich uzupełniają obraz torby złotym połyskiem, haftowane złotymi nićmi i z złotymi szczegółami, na przykład, w postaci dużych łańcuchów i klamek.

Torby-walizki - trend wiosenno-letni

W nadchodzącym ciepłym sezonie przygotujcie się do noszenia toreb o wyraźnych geometrycznych kształtach, ozdobionych kryształkami, guzikami, wytłoczeniami i geometrycznym nadrukiem.

Wielki statek to świetny żaglowiec, a modne torby to maxisize wiosna-lato

Duży, wygodny, praktyczny - nie worek, ale marzenie, szczególnie na lato. Model bez dna jest idealny dla matek z dziecmi, dziewcząt sportowych, podróżników i miłośników dużych toreb.

Torebki mini - modny wariant na sezon wiosna-lato

Dokładnym przeciwieństwem poprzednich modeli są bardzo małe torebki na łańcuchu lub małe sprzęgła do noszenia w dłoni. Niektóre modele są tak mikroskopijne, że zmieści się tam tylko szminka i lustro.

Modele ekofrendli - modne plecione torebki wiosna-lato

W pełni tkane modele, bardziej przypominające torby plażowe, modele z tkanymi rączkami, podobne do koszy z owocami, tkane sprzęgła i torby na talię. Między wszystkim, te torby są dość wytrwałe, a wiele modeli nadaje się nie tylko do noszenia na plaży.

Modne torebki z frędzlami

Ten element wystroju dosłownie przyćmił głowy projektantów i stworzyli torby z frędzlami. Nie kłócimy się - wyglądają niesamowicie i bardzo zabawnie.

Torby z futra na wiosnę i lato

Mamy nadzieję że futro jest sztuczne. Torby okazały się bardzo urocze i niezwykłe, choć lepiej pasują do okresu zimowego.

Torebki z nadrukiem geometrycznym - w paski i klatkę

Rysunek geometryczny w ogóle nie zdaje pozycji i nadal zdobywa podium. Tu i w wiosenno-letnie kolekcje pasków i kwadracików znowu dużo.

Torby i paski

Są to modele, które można nosić w pasie i modele, które są również paskiem. Większość toreb na pasek może być noszona w życiu codziennym, łącząc się z jasnymi letnimi strojami.

Okrągłe i półokrągłe modele toreb

Jest to torba w stylu retro i modne modele z kolcami i metalowymi, okrągłymi detalami, cienkimi jak naleśnik i trójwymiarowymi.

Modele torebek "nonformat" wiosna-lato

Na koniec proponujemy zobaczyć ciekawe i nietypowe modele toreb sezonu wiosenno-letniego 2018, które umieściliśmy w dziale "nieformatowym", ale w rzeczywistości każda z tych toreb ma prawo żyć w swojej garderobie . Czasami warto eksperymentować i wybierać rzeczy, które nie pasują do twojego zwykłego formatu.

Komentarze

Nie dodano żadnych komentarzy do tego posta

Dodaj nowy komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać nowy komentarz
Bloger
Kategorie
POZOSTAŁE
Inne tematy
WYDARZENIA
Co słychać.
ZMIANY
Jakie zaszły zmiany w serwisie.
AKTUALNOŚCI
Nowe informacje.
ZAKUPY
Co jest na topie.
Ostatnio skomentowałem