Dziecko i zasady

Naucz dzieci, rozwiązać te 3 zadania Celem edukacji jest nauczenie osoby, która potrafi rozwiązać trzy problemy:

POZOSTAŁE
4. Nov 2018
217 wyświetleń
Dziecko i zasady

Naucz dzieci, rozwiązać te 3 zadania

Celem edukacji jest nauczenie osoby, która potrafi rozwiązać trzy problemy:

1. Jak regulować swoje emocje i potrzeby w sposób niezależny, a nie przy pomocy innych ludzi
2. Jak zapewnić swoje potrzeby samodzielnie, a nie z pomocą innych ludzi
3. Jak realizować się w społeczeństwie niezależnie, a nie z pomocą innych ludzi.
To wszystko. Cała reszta to liryka, która nie zastąpi tych trzech zadań, ponieważ jeśli urodziłaś dziecko, jesteś odpowiedzialny za nauczenie się, jak rozwiązać te trzy problemy.

Wielu rodziców psuje swoje dzieci idea równości z nimi. Myślę, że ten pomysł jest niebezpieczny dla życia i dla psychiki dzieci. Ponieważ prawdziwa równość przychodzi wraz z równością szans, zapewnioną przez własną pracę. A jeśli twoje dziecko nie zdaje sobie z tego sprawy, jest skazane na trwałe niepowodzenia społeczne.
Tylko fakt nierówności jest w stanie motywować do rozwoju umiejętności. Tak długo jak twoje dziecko myśli, że jest równe tobie, nie musi poruszać się dupą, aby nauczyć się rozwiązywania wszystkich tych trzech problemów.
Rodzice, - dzieci nie są równi, dopóki dzieci same nie rozwiążą wszystkich tych trzech problemów. I nawet po tym, ta nierówność nie ustąpi, jeśli rodzice nadal będą rosnąć i rozwijać się, opinia rodziców zawsze będzie mieć większą wagę niż opinię sprytnego dziecka.
Brak szacunku dla doświadczenia i mądrości człowieka, który posiada więcej możliwości, umiejętności i kwalifikacji od małego dzieciaka - to chamstwo, co w efekcie jest pierwszą przyczyną kolejnych przeszkód w drodze dziecka.
Idea równości psuje i narzuca złudzenia w umysłach dzieci, że mają te same uprawnienia co rodzice, bez tych samych powodów dla tych mocy. To nonsens.

Do 21 roku życia Twoje dziecko musi nauczyć się kilku prostych zasad:

1. Nikt nie jest mu nic winien.

2. Zasady ustala ten, kto płaci.

3. Wyjątkowość i geniusz są podstawą rozwoju PWW (poczucie własnej wartości, dumy), w rzeczywistości te cechy nie mają znaczenia.

4. Prawdziwa waga osoby jest podana do jego umiejętności - do budowania interakcji społecznych i sprzedaży swoich produktów i usług. Są to umiejętności, które przynoszą rzeczywiste wyniki w postaci pełnej finansowej i psychologicznej wolności i niezależności od innych ludzi.

5. Próby porozumiewania się na równi z tymi, którzy za to płacą i rozwiązywaniem ich problemów to chamstwo. Chcesz ustawić swoje zasady - zapłać.

6. Aby inni ludzie szanowali jego granice, gusta i potrzeby, musi na to zasłużyć, przyczyniając się do wspólnej sprawy i wspólnej puli. Władza z nieba nie spada.

7. Rozwój przebiega najszybciej w warunkach, które są teraz, idealne warunki prowadzą do degradacji, a nie do rozwoju, a jeśli chce szybko stać się magiem własnej rzeczywistości, musi zaakceptować warunki gry, tak jak teraz, ze wszystkimi ograniczeniami i problemami.

Jest to najkrótsza droga do sukcesu, dobrobytu i całkowitej wolności.

Komentarze

Nie dodano żadnych komentarzy do tego posta

Dodaj nowy komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać nowy komentarz
Bloger
Kategorie
POZOSTAŁE
Inne tematy
WYDARZENIA
Co słychać.
ZMIANY
Jakie zaszły zmiany w serwisie.
AKTUALNOŚCI
Nowe informacje.
ZAKUPY
Co jest na topie.
Ostatnio skomentowałem